SQL user sync (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Other
bo: གཞན

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ
