SQL user sync (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Password
es: Contraseña

en: Save
es: Guardar

en: Host
es: Servidor

en: Table
es: Tabla

en: Other
es: Otro(s)

en: Port
es: Puerto
