SQL user sync (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: URL
hi: यूआरएल

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Host
hi: होस्ट

en: Table
hi: तालिका

en: Other
hi: अन्य

en: Port
hi: पोर्ट
