SQL user sync (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Host
ne: होस्ट

en: Table
ne: तालिका
