SQL user sync (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Password
tr: Parola

en: Save
tr: Kaydet

en: User
tr: Kullanıcı

en: Host
tr: Sunucu

en: Table
tr: Tablo

en: Other
tr: Diğer
