SQL Views API (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Name
ar: الاسم

en: Fields
ar: الحقول

en: Definition
ar: تعريف
