SQL Views API (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Name
be: Імя

en: Fields
be: Палі

en: Definition
be: Азначэнне

en: View records
be: Паказаць запісы
