SQL Views API (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Name
cy: Enw

en: Fields
cy: Meysydd
