SQL Views API (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Name
eu: Izena

en: Fields
eu: Eremuak

en: Definition
eu: Definizioa
