SQL Views API (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Name
fi: Nimi

en: Fields
fi: Kentät

en: Definition
fi: Määritelmä

en: Authors
fi: Alkuperäinen tekijä
