SQL Views API (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Name
gl: Nome

en: Fields
gl: Campos

en: Definition
gl: Definición
