SQL Views API (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Definition
gu: વ્યાખ્યા
