SQL Views API (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Name
hi: नाम

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Definition
hi: परिभाषा
