SQL Views API (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Name
id: Nama

en: Fields
id: Bidang isian

en: Definition
id: Definisi
