SQL Views API (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Name
nl: Naam

en: Fields
nl: Velden

en: Definition
nl: Definitie

en: Authors
nl: Auteurs
