SQL Views API (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Name
pl: Nazwa

en: Fields
pl: Pola

en: Definition
pl: Definicja
