SQL Views API (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Name
pt: Nome

en: Fields
pt: Campos

en: Definition
pt: Definição

en: Authors
pt: Autores

en: Records
pt: Registros
