SQL Views API (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Name
ro: Nume

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Definition
ro: Definiție

en: Authors
ro: Autori
