SQL Views API (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Name
sk: Názov

en: Fields
sk: Polia

en: Definition
sk: Definícia

en: Authors
sk: Autori
