SQL Views API (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Name
sv: Namn

en: Fields
sv: Fält

en: Records
sv: Poster
