SQL Views API (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Definition
ta: சொற்பொருள் விளக்கம்
