SQL Views API (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Fields
uk: Поля

en: Definition
uk: Визначення

en: Authors
uk: Автори

en: Time, ms
uk: Час, ms

en: No results were found.
uk: Результатів не знайдено.

en: !field_name field.
uk: Поле !field_name.

en: !alias field
uk: Поле !alias
