SQL Views API (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Name
bn: নাম

en: Fields
bn: ফিল্ড
