SQL Views API (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Name
bo: མིང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།
