SQL Views API (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Name
ca: Nom

en: Fields
ca: Camps

en: Definition
ca: Definició

en: Authors
ca: Autors
