SQL Views API (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Name
cs: Jméno

en: Fields
cs: Pole

en: Definition
cs: Definice

en: Records
cs: Záznamy
