SQL Views API (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Name
da: Navn

en: Fields
da: Felter

en: Authors
da: Forfattere
