SQL Views API (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Fields
de: Felder

en: Authors
de: Autoren

en: Records
de: Datensätze
