SQL Views API (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Name
el: Όνομα

en: Fields
el: Πεδία

en: Definition
el: Ορισμός
