SQL Views API (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Yes
es: Sí

en: Name
es: Nombre

en: Fields
es: Campos

en: Definition
es: Definición

en: Authors
es: Autores

en: Records
es: Registros
