SQL Views API (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Name
et: Nimi

en: Fields
et: Väljad

en: Definition
et: Definitsioon
