SQL Views API (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Name
fa: نام

en: Fields
fa: فیلدها

en: Definition
fa: تعریف
