SQL Views API (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Name
fr: Nom

en: Fields
fr: Champs

en: Definition
fr: Définition

en: Authors
fr: Auteurs
