SQL Views API (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Name
he: שם

en: Fields
he: שדות

en: Definition
he: הגדרה

en: Authors
he: מחברים
