SQL Views API (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Name
hr: Naziv

en: Fields
hr: Polja

en: Definition
hr: Definicija
