SQL Views API (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Name
hu: Név

en: Fields
hu: Mezők

en: Definition
hu: Magyarázat

en: Authors
hu: Szerzők
