SQL Views API (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Name
hy: Անուն

en: Fields
hy: Դաշտեր
