SQL Views API (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Name
is: Nafn

en: Fields
is: Svæði

en: Definition
is: Skilgreining

en: Authors
is: Höfundar
