SQL Views API (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Name
ja: 名前

en: Fields
ja: フィールド

en: Definition
ja: 定義

en: Authors
ja: 著者
