SQL Views API (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Definition
kn: ವ್ಯಾಖ್ಯಾನ

en: Authors
kn: ಲೇಖಕರು
