SQL Views API (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Definition
lt: Apibrėžtis
