SQL Views API (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Name
lv: Nosaukums

en: Fields
lv: Lauki

en: Definition
lv: Definīcija
