SQL Views API (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Name
oc: Nom

en: Fields
oc: Camps

en: Definition
oc: Definicion
