SQL Views API (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Fields
ru: Поля

en: Definition
ru: Определение

en: Authors
ru: Авторы

en: Time, ms
ru: Времени, мс
