SQL Views API (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Name
tr: İsim

en: Fields
tr: Alanlar

en: Definition
tr: Tanım
