SQL Views API (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Name
vi: Tên

en: Fields
vi: Các trường

en: Definition
vi: Định nghĩa

en: Authors
vi: Tác giả
