Square Grid theme (7.x-3.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: up
bo: ཡར

en: Go to parent page
bo: རིམ་པ་གོང་མའི་ངོས་སུ་འགྲོ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Search form
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་གནས

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
