Square Grid theme (7.x-3.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: up
cs: o úroveň výš

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Footer
cs: Patička

en: Navigation
cs: Navigace

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: Main content
cs: Hlavní obsah

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
