Square Grid theme (7.x-3.0-alpha1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: up
da: op

en: Go to parent page
da: Gå til overordnet side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Help
da: Hjælp

en: Footer
da: Sidefod

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Search form
da: Søgefelt

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Theme Development
da: Theme-udvikling
