Square Grid theme (7.x-3.0-alpha1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: up
et: üles

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Footer
et: Jalus

en: Navigation
et: Menüü

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Highlighted
et: Eristatud
